Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

PORT POSZUKIWACZE NIERUCHOMOŚCI

Świętojańska 70 Gdynia

Mapa

793 412...

793 412 020

biuro czynne: otwarte dzisiaj od 9:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, nieruchomości komercyjne

www.port-poszukiwacze.pl

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Katarzyna Cwajna
  • Joanna Potrykus
  • Marlena Pawłowska
  • +13

O nas

Jesteśmy drużyną z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i sprzedaży bezpośredniej, pracowaliśmy i współpracowaliśmy z największymi firmami w Polsce i w regionie. Sukcesy i porażki nauczyły nas wytrwałości i zrozumienia potrzeb Klienta.

Naszym celem jest dostarczanie usług na najwyższym poziomie.

Na bazie naszych doświadczeń zbudowaliśmy zespół profesjonalistów, którzy wiedzą w jaki sposób wyróżnić swoje usługi.

Dążymy do budowania relacji wspólnie z Klientem, nie narzucamy swojego zdania, wypracowujemy rozwiązania wiedząc, że każda udana transakcja to kompromis w negocjacjach.

Od wielu lat jesteśmy związani z miastem Gdynia i wodą, a także z całym Trójmiastem.

Więcej

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

171

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia PORT POSZUKIWACZE NIERUCHOMOŚCI

Filtruj

Działka

Słuchowo,pomorskie

669 000 zł4 322 m² 154,79 zł/m²

Katarzyna Cwajna

Katarzyna Cwajna

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna i nietypowa działka o łącznej powierzchni 4322 m2, położona w Słuchowie. Warunki zabudowy Zgodnie z zapisami w Miejscowym...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł97,30 m² 8 735,87 zł/m²

Paulina Kałduńska

Paulina Kałduńska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe do odbioru! Oferujemy na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 97,30 m2, znajdujące się w topowej lokalizacji,...

Szczegóły ogłoszenia

2 270 000 zł91,03 m² 24 936,83 zł/m²

Maria Döerre

Maria Döerre

Profesjonalny Agent

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż elegancki i komfortowy apartament zlokalizowany w samym sercu Gdyni, w renomowanym kompleksie Plac Unii. To idealna propozycja dla...

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł332 m² 10 512,05 zł/m²

Maria Döerre

Maria Döerre

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:353 m²

Na sprzedaż wyjątkowa, nowoczesna nieruchomość położona w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdyni - Redłowie. To idealna propozycja...

Szczegóły ogłoszenia

2 370 000 zł89,43 m² 26 501,17 zł/m²

Marlena Pawłowska

Marlena Pawłowska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament klasy premium o powierzchni 89,43 m , zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych...

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł6 166 m² 486,54 zł/m²

Joanna Potrykus

Joanna Potrykus

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Karwieńskich Błotach Drugich - 6166 m tuż przy ul. Wczasowej, z mediami w drodze (prąd, gaz, woda,...

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł608,40 m² 1 806,38 zł/m²

Joanna Potrykus

Joanna Potrykus

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Na sprzedaż grunt o powierzchni ponad 1000 m , zabudowany budynkiem w trakcie budowy. Obecnie zrealizowany jest tylko parter w stanie...

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł41,50 m² 13 469,88 zł/m²

Joanna Potrykus

Joanna Potrykus

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:861 m²

Zapraszam do miejsca, w którym naprawdę można złapać oddech. Dom położony w Lubkowie, tuż przy Jeziorze Żarnowieckim, to propozycja dla tych,...

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł35 m² 14 257,14 zł/m²

Katarzyna Cwajna

Katarzyna Cwajna

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 019 m²

Atrakcyjna nieruchomość, stanowiąca domek o powierzchni 35 m2, posadowiony na działce o powierzchni 1019 m2, położony w Parszczycach, gm....

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł252,86 m² 8 301,04 zł/m²

Joanna Potrykus

Joanna Potrykus

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:381 m²

Nieruchomość położona jest w dzielnicy Gdyni, która idealnie łączy wygodę życia w mieście z bliskością natury - Witominie. Witomino...

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł150 m² 7 666,67 zł/m²

Joanna Potrykus

Joanna Potrykus

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży pięknie urządzonego domu z ogródkiem w zabudowie segmentowej, położonego w Rumii przy ul. Morelowej,...

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł174 m² 7 758,62 zł/m²

Paulina Kałduńska

Paulina Kałduńska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 174 m2 (powierzchnia użytkowa 155,40 m2) znajdujący się w Pierwoszynie....

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł135 m² 8 881,48 zł/m²

Paulina Kałduńska

Paulina Kałduńska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 120 m2 (135 m2 powierzchni całkowitej), znajdujący się w Rumi....

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł103,79 m² 8 190 zł/m²

Paulina Kałduńska

Paulina Kałduńska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe mieszkanie gotowe do odbioru! Oferujemy na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 103,79 m2, znajdujące się w topowej...

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 311 m² 297,48 zł/m²

Monika Przybyłowska

Monika Przybyłowska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1311 m , położona w malowniczej miejscowości, zaledwie 150 metrów od brzegu Jeziora...

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł192 m² 7 813 zł/m²

Paulina Kałduńska

Paulina Kałduńska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:690 m²

Wyjątkowa oferta domu - idealna dla rodziny! Na sprzedaż dom o powierzchni 192 m , zlokalizowany na działce o powierzchni 690 m ,...

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł19,45 m² 21 336,76 zł/m²

Paulina Kałduńska

Paulina Kałduńska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 19,45 m2 znajdująca się w centrum Gdyni, co czyni ją idealną zarówno do zamieszkania, jak i pod...

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł32,81 m² 11 734,23 zł/m²

Ewelina Kuchta

Ewelina Kuchta

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie jasne, zadbane i funkcjonalne o powierzchni 32,81 m2, gotowe do wprowadzenia się. Ta oferta jest dla Ciebie jeśli...

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł1 250 m² 4 zł/m²

Kamil Granos

Kamil Granos

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Istnieje możliwość najmu większej powierzchni. Lokalizacja: bezpośrednie sąsiedztwo prężnie działającego centrum handlowego Powierzchnia: 1 250...

Szczegóły ogłoszenia

463 500 zł3 001 m² 154,45 zł/m²

Agata Japczyńska

Agata Japczyńska

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy, o powierzchni 3001 m , położona w malowniczej miejscowości...

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 000 m² 165 zł/m²

Agata Japczyńska

Agata Japczyńska

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w urokliwej okolicy, w otoczeniu łąk i lasów! Nieruchomość zlokalizowana w jednej z turystycznych miejscowości Pomorza,...

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł16 913 m² 150,77 zł/m²

Paulina Kałduńska

Paulina Kałduńska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka przemysłowa o powierzchni 16 913m2 znajdująca się w Godętowie.Rejon charakteryzuje się przemysłowym otoczeniem, co sprzyja...

Szczegóły ogłoszenia

1 143 500 zł61,60 m² 18 563,31 zł/m²

Waldemar Dzierżak

Waldemar Dzierżak

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja z Potencjałem - Cesja Praw do Słonecznego Mieszkania (3 pokoje, 61,6 m kw) Termin Odbioru: początek 2026 r. Mam przyjemność...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

721 000 zł38,98 m² 18 496,66 zł/m²

Monika Przybyłowska

Monika Przybyłowska

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność miejskiej kawalerki z luksusem własnej zielonej przestrzeni? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy...

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł38,23 m² 13 575,73 zł/m²

Katarzyna Rzewuska

Katarzyna Rzewuska

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Oferujemy na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m , położone w najbardziej pożądanej części Gdyni - Śródmieściu. To...

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł1 456 m² 377,06 zł/m²

Katarzyna Cwajna

Katarzyna Cwajna

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1456 m2, położona w Nowęcinie. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego,...

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 100 m² 2 272,73 zł/m²

Paulina Kałduńska

Paulina Kałduńska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1100 m2 położona w doskonałej lokalizacji, tuż przy jednej z głównych ulic we...

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł96 m² 6 250 zł/m²

Katarzyna Cwajna

Katarzyna Cwajna

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom letniskowy W nadmorskim lubiatowie. Atuty nieruchomości: - 2 km do plaży!, - 1,5 do Jeziora Kopalińskiego, - lasy bogate w runo leśne, - cisza...

Szczegóły ogłoszenia

1 460 000 zł52,09 m² 28 028,41 zł/m²

Sylwia Zdziebłowska

Sylwia Zdziebłowska

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

17. piętro. Zachody słońca nad miastem i Zatoka na horyzoncie - apartament z widokiem, który uzależnia Są adresy, które oferują wygodę....

Szczegóły ogłoszenia

4 008 zł147,90 m² 27,10 zł/m²

Kamil Granos

Kamil Granos

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia klimatyzowana powierzchnia magazynowa! Nieruchomość usytuowana jest w centrum Gdyni przy ul. Śląskiej. Istnieje możliwość wynajmu...

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł70,20 m² 45,58 zł/m²

Maria Döerre

Maria Döerre

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 70,20 m , położone na 2. piętrze budynku na...

Szczegóły ogłoszenia

272 000 zł1 235 m² 220,24 zł/m²

Agata Japczyńska

Agata Japczyńska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1235 m2, położona w Gowinie przy ulicy Kasztanowej. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego...

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł250,66 m² 9 570,73 zł/m²

Agata Japczyńska

Agata Japczyńska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 205 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom o powierzchni całkowitej 250 m2, użytkowej 205m2, z pięknym ogrodem o łącznej powierzchni działki 1205m2....

Szczegóły ogłoszenia

746 000 zł57,40 m² 12 996,52 zł/m²

Joanna Potrykus

Joanna Potrykus

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowa propozycja w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Redłowie. To miejsce łączy bliskość morza, terenów zielonych...

Szczegóły ogłoszenia

39,79 zł/m²377 m² 15 000 zł

Agata Japczyńska

Agata Japczyńska

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek położony w Gdyni przy ul. Hutniczej w strefie produkcyjno- usługowej, posadowiony na działce o powierzchni 6911 m2. Na łączną...

Szczegóły ogłoszenia

104,65 zł/m²86 m² 9 000 zł

Agata Japczyńska

Agata Japczyńska

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy w bardzo dobrym punkcie miasta, w sąsiedztwie wielu modnych restauracji, jeden z najlepszych punkt ulicy Świętojańskiej -...

Szczegóły ogłoszenia

3 890 000 zł146 m² 26 643,84 zł/m²

Agata Japczyńska

Agata Japczyńska

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż cztery apartamenty pod jedną księgą wieczystą, położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowej, przedwojennej kamienicy. Apartamenty...

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł16 892 m² 150,96 zł/m²

Paulina Kałduńska

Paulina Kałduńska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka przemysłowa o powierzchni 16 892 m2 znajdująca się w Godętowie.Rejon charakteryzuje się przemysłowym otoczeniem, co...

Szczegóły ogłoszenia

1 770 000 zł231,10 m² 7 659,02 zł/m²

Agata Japczyńska

Agata Japczyńska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 114 m²

Atrakcyjna nieruchomość, stanowiąca dom całoroczny o powierzchni 231m2, posadowiony na łącznie dwóch działkach o powierzchni łącznej około...

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł2 386 m² 132,02 zł/m²

Agata Japczyńska

Agata Japczyńska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej, kaszubskiej miejscowości! Na sprzedaż dwie działki o powierzchni 1400 m2 i 985 m2...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • ...
  • Następna
Zamknij